Strona głowna  /  Wydarzenia
Witamy w dziale kronika
Archiwum wydarzeń

W naszym przedszkolu corocznie organizujemy uroczystą Wigilię, która jest już tradycją. Tym razem odbyła się 22 grudnia , brały w niej udział wszystkie przedszkolaki  i pracownicy przedszkola. Dzieci z grupy starszej przygotowały krótki program artystyczny , w którym recytowały wiersze o tematyce Bożonarodzeniowej, wspólnie z maluszkami śpiewały kolędy i pastorałki.Po występach Pani Dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia, a także wręczyła wyróżnienia w postaci dyplomów i drobnych upominków dzieciom, które wzięły udział w Konkursie Plastycznym organizowanym przez wychowawczynie Oddziału Przedszkolnego SP w Świątnikach Górnych. Następnie podzieliliśmy się opłatkiem , życząc sobie nawzajem Wesołych Świąt, po czym wszyscy zasiedli do uroczystego obiadu wigilijnego.Panie z kuchni przygotowały dla nas barszcz czerwony z groszkiem oraz łazanki wigilijne.

Cała uroczystość przebiegła w miłej atmosferze . Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczjów świątecznych, lecz również wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy poprzez przygotowanie słodkiego poczęstunku dla dzieci,właczyli się w uświetnienie obiadu wigilijnego.

komentarzy: (0)
data dodania: 2016-12-30 19:54:16